CityMall
Search for products...Categories
Orders
  1. Home
  2. /Beverages
  3. /Juices
  4. /Herbal Juices

Herbal Juices

Patanjali Aloevera Juice 1 L
offer
14%OFF
₹178
MRP₹206
1 L₹178/L

Patanjali Aloevera Juice 1 L

Patanjali
star4.4(210)
Patanjali Amla Juice 1 L
offer
8%OFF
₹129
MRP₹140
1 L₹129/L

Patanjali Amla Juice 1 L

Patanjali
star4.3(23)
Patanjali Giloy Amla Juice 500 ml
offer
10%OFF
₹84
MRP₹93
500 ml₹167/L

Patanjali Giloy Amla Juice 500 ml

Patanjali
star4.8(195)
Zandu Himalayan Apple Cider Vinegar, 500 ml
offer
42%OFF
₹163
MRP₹280
500 ml₹326/L

Zandu Himalayan Apple Cider Vinegar, 500 ml

Zandu
star4.3(20)
Dabur Amla Jucie 1 L
offer
28%OFF
₹188
MRP₹260
1 L₹188/L

Dabur Amla Jucie 1 L

Dabur
star4.3(23)
Kapiva Himalayan Apple Cider Vinegar, 500 ml
offer
6%OFF
₹282
MRP₹299
500 ml₹564/L

Kapiva Himalayan Apple Cider Vinegar, 500 ml

Kapiva
star4.3(22)
Kapiva Aloe Vera Juice, 1 L
offer
18%OFF
₹230
MRP₹280
1 L₹230/L

Kapiva Aloe Vera Juice, 1 L

Kapiva
star4.3(28)
Kapiva Aloe Vera Juice, 1 L
offer
19%OFF
₹228
MRP₹280
1 L₹228/L

Kapiva Aloe Vera Juice, 1 L

Kapiva
star4.3(25)
Dabur Himalayan Apple Cider Vinegar 500 ml
offer
47%OFF
₹197
MRP₹370
500 ml₹394/L

Dabur Himalayan Apple Cider Vinegar 500 ml

Dabur
star4.3(28)
Dabur Jamun Neem Karela Juice 1 L
offer
28%OFF
₹246
MRP₹340
1 L₹246/L

Dabur Jamun Neem Karela Juice 1 L

Patanjali Giloy Juice 500 ml
offer
8%OFF
₹83
MRP₹90
500 ml₹166/L

Patanjali Giloy Juice 500 ml

You've reached the end

Related Categories

Coconut WaterFruit JuicesMango Drinks
HomeCategory

Shop Unlimited on

CMCityMall

Cash on delivery | Free Delivery

Get it onGoogle Play
Download on theApp Store

Company

  • About
  • Blog
  • Become a Seller
  • Become a Partner
  • Delete Account
  • Customer Care

Legal

  • Return Policy
  • Privacy Policy
  • Shipping Policy
  • Suppliers
  • FAQ
  • T&C

Our Businesses

  • ShipPrime
  • DropshipIndia

Shop by City

DelhiLucknowKanpurGhaziabadNoidaGurgaonVaranasiFaridabadPrayagrajPatnaAgraGorakhpurDehradunAligarhHaridwar

Shop by Category

Staples

Edible OilsSalt, Sugar & JaggeryPulsesWhole SpicesBesan, Sooji & Similar ProductsPowder Spices & PastesDry Fruits & NutsReady MasaleRice And Rice ProductsAttaGhee & Vanaspati

Branded Food & Beverages

Biscuits, Cookies & CakesTea & CoffeeReady to Cook & EatNamkeen & MixturesSauces & KetchupsAerated DrinksJuicesChips & PuffsChocolate & CandiesJam, Honey & SpreadsSweetsPickles & ChutneysDessert & Cake MixesBreakfast ItemsPopcornsHealth Drink & Dairy BeverageSyrup and ConcentratesDairy ProductsHealth FoodsBaby FoodButter & CheeseWater & Powdered MixesEggs & BreadMilk & CurdPaneerDips & Spreads

Fruits & Vegetables

Fruits & Vegetables

Home & Personal Care

Home CareBath and HandwashOral Care ProductsHair CareFace & SkincareBaby Care ProductsFemale HygieneDeo, Perfumes & TalcMens GroomingBath AccessoriesShoe CareEye Care

Beauty & Cosmetics

MakeupSkincareEye Care & Beauty

Health & Wellness

Pain Relief DevicesHealth Monitoring DevicesOTC & OintmentsHerbal CareFitnessPersonal Care ToolsOrthopedic SupportNutritionWellness AppliancesSexual WellnessOral CareSportsWeight ManagementCyclingMaternity CareSenior Citizen CareAccupressurePreventive Hygiene AccessoriesFirst AidEar CareMassage ProductsEye Care & Wellness

Home & Kitchen

Kitchen & DiningCleaning SuppliesHome FurnishingKitchen SuppliesFestive Decorations & SuppliesHome Storage & OrganizationHome DecorPest ControlLuggageSmall Kitchen AppliancesHome Cleaning & ImprovementGardeningSmall Home AppliancesParty SuppliesCar & Motorcycle AccessoriesPower & Hand ToolsPet careTowels & Bath AccessoriesHome & Kitchen AppliancesFurnitureHousehold SuppliesHome ImprovementHome & Kitchen Electrical Supplies

Electronics

Indoor LightingAudio & VideoMobile AccessoriesPersonal Care AppliancesHome Electrical SuppliesCar & Motorcycle Electronic AccessoriesComputers & AccessoriesWearablesGaming AccessoriesCameras & PhotographyCables & ConnectorsProjectors & Accessories

Women Fashion

Women Ethnic WearWomen AccessoriesWomen FootwearWomen Western WearWomen Inner & SleepwearWomen Sports & ActivewearMaternity

Men Fashion

Men Western WearMen FootwearMen AccessoriesMen Ethnic WearCar & Motorcycle Wearable AccessoriesMen Inner & SleepwearKids FootwearMen Sports & Activewear

Kids & Toys

Kids ClothingKids AccessoriesToysSchool SuppliesBaby Care

Books & Stationery

StationeryCrafts, Hobbies & Home BooksChildren's & Young Adult BooksArts, Film & Photography BooksComics & Mangas BooksCrime, Thriller & Mystery BooksInterview Preparation BooksPolitics BooksBiographies, Diaries & True Accounts BooksBusiness & Economics BooksExams by UPSC BooksHealth, Fitness & Nutrition BooksLanguage, Linguistics & Writing BooksHealth, Family & Personal Development Books

Contact Us

Rashanbox Retail Private Limited

CIN: U52190HR2020PTC086114

Registered Address: Unit No. 1103 Plus Office, 1st Floor, Landmark Cyber Park, Sector 67, Badshahpur, Gurgaon, Haryana, India, 122101

Corporate office: 12th Floor, Imperia MindSpace Golf Course Ext Rd, Sector 62, Gurgaon, Haryana 122001

Email: support@citymall.live

© 2025 Rashanbox Retail Private Limited