CityMall
Search for products...Categories
Orders
  1. Home
  2. /Packaged Food
  3. /Health Foods
  4. /Digestive Candy

Digestive Candy

Patanjali Anardana Goli 100 g
offer
6%OFF
₹40
MRP₹42
100 g₹39.5/100g

Patanjali Anardana Goli 100 g

Patanjali
star4.4(774)
Dabur Hajmola Regular - Digestive Tablets, 120 pcs
offer
9%OFF
₹64
MRP₹70
66 g₹96.97/100g

Dabur Hajmola Regular - Digestive Tablets, 120 pcs

Dabur
star4.2(249)
Dabur Hajmola Anardana - Digestive Tablets, 120 pcs
offer
8%OFF
₹65
MRP₹70
66 g₹97.73/100g

Dabur Hajmola Anardana - Digestive Tablets, 120 pcs

Dabur
star4.7(172)
Dabur Hajmola Tasty Digestive Tablets - Imli, 120 Tablets
offer
8%OFF
₹65
MRP₹70
66 g₹97.73/100g

Dabur Hajmola Tasty Digestive Tablets - Imli, 120 Tablets

Dabur
star4.4(127)
Wellubia Anaardana Shots 170 g
offer
60%OFF
₹62
MRP₹155
170 g₹36.47/100g

Wellubia Anaardana Shots 170 g

Wellubia
star4.3(28)
Baidyanath Isabgol Psyllium Husk -100 g Bottle
offer
9%OFF
₹163
MRP₹180
100 g₹163/100g

Baidyanath Isabgol Psyllium Husk -100 g Bottle

Baidyanath
star4.3(25)
Wellubia Tamarind Candies 110 g
offer
55%OFF
₹69
MRP₹155
110 g₹62.73/100g

Wellubia Tamarind Candies 110 g

Wellubia
star4.3(24)
Wellubia Cumin Nibbles 180 g
offer
55%OFF
₹69
MRP₹155
180 g₹38.33/100g

Wellubia Cumin Nibbles 180 g

Wellubia
star4.3(28)
Dabur Hajmola Pudina - Digestive Tablets, 120 pcs
offer
9%OFF
₹64
MRP₹70
66 g₹96.97/100g

Dabur Hajmola Pudina - Digestive Tablets, 120 pcs

You've reached the end

Related Categories

ChyawanprashDigestive care
HomeCategory

Shop Unlimited on

CMCityMall

Cash on delivery | Free Delivery

Get it onGoogle Play
Download on theApp Store

Company

  • About
  • Blog
  • Become a Seller
  • Become a Partner
  • Delete Account
  • Customer Care

Legal

  • Return Policy
  • Privacy Policy
  • Shipping Policy
  • Suppliers
  • FAQ
  • T&C

Our Businesses

  • ShipPrime
  • DropshipIndia

Shop by City

DelhiLucknowKanpurGhaziabadNoidaGurgaonVaranasiFaridabadPrayagrajPatnaAgraGorakhpurDehradunAligarhHaridwar

Shop by Category

Staples

Edible OilsSalt, Sugar & JaggeryPulsesWhole SpicesBesan, Sooji & Similar ProductsPowder Spices & PastesDry Fruits & NutsReady MasaleRice And Rice ProductsAttaGhee & Vanaspati

Branded Food & Beverages

Biscuits, Cookies & CakesTea & CoffeeReady to Cook & EatNamkeen & MixturesSauces & KetchupsAerated DrinksJuicesChips & PuffsChocolate & CandiesJam, Honey & SpreadsSweetsPickles & ChutneysDessert & Cake MixesBreakfast ItemsPopcornsHealth Drink & Dairy BeverageSyrup and ConcentratesDairy ProductsHealth FoodsBaby FoodButter & CheeseWater & Powdered MixesEggs & BreadMilk & CurdPaneerDips & Spreads

Fruits & Vegetables

Fruits & Vegetables

Home & Personal Care

Home CareBath and HandwashOral Care ProductsHair CareFace & SkincareBaby Care ProductsFemale HygieneDeo, Perfumes & TalcMens GroomingBath AccessoriesShoe CareEye Care

Beauty & Cosmetics

MakeupSkincareEye Care & Beauty

Health & Wellness

Pain Relief DevicesHealth Monitoring DevicesOTC & OintmentsHerbal CareFitnessPersonal Care ToolsOrthopedic SupportNutritionWellness AppliancesSexual WellnessOral CareSportsWeight ManagementCyclingMaternity CareSenior Citizen CareAccupressurePreventive Hygiene AccessoriesFirst AidEar CareMassage ProductsEye Care & Wellness

Home & Kitchen

Kitchen & DiningCleaning SuppliesHome FurnishingKitchen SuppliesFestive Decorations & SuppliesHome Storage & OrganizationHome DecorPest ControlLuggageSmall Kitchen AppliancesHome Cleaning & ImprovementGardeningSmall Home AppliancesParty SuppliesCar & Motorcycle AccessoriesPower & Hand ToolsPet careTowels & Bath AccessoriesHome & Kitchen AppliancesFurnitureHousehold SuppliesHome ImprovementHome & Kitchen Electrical Supplies

Electronics

Indoor LightingAudio & VideoMobile AccessoriesPersonal Care AppliancesHome Electrical SuppliesCar & Motorcycle Electronic AccessoriesComputers & AccessoriesWearablesGaming AccessoriesCameras & PhotographyCables & ConnectorsProjectors & Accessories

Women Fashion

Women Ethnic WearWomen AccessoriesWomen FootwearWomen Western WearWomen Inner & SleepwearWomen Sports & ActivewearMaternity

Men Fashion

Men Western WearMen FootwearMen AccessoriesMen Ethnic WearCar & Motorcycle Wearable AccessoriesMen Inner & SleepwearKids FootwearMen Sports & Activewear

Kids & Toys

Kids ClothingKids AccessoriesToysSchool SuppliesBaby Care

Books & Stationery

StationeryCrafts, Hobbies & Home BooksChildren's & Young Adult BooksArts, Film & Photography BooksComics & Mangas BooksCrime, Thriller & Mystery BooksInterview Preparation BooksPolitics BooksBiographies, Diaries & True Accounts BooksBusiness & Economics BooksExams by UPSC BooksHealth, Fitness & Nutrition BooksLanguage, Linguistics & Writing BooksHealth, Family & Personal Development Books

Contact Us

Rashanbox Retail Private Limited

CIN: U52190HR2020PTC086114

Registered Address: Unit No. 1103 Plus Office, 1st Floor, Landmark Cyber Park, Sector 67, Badshahpur, Gurgaon, Haryana, India, 122101

Corporate office: 12th Floor, Imperia MindSpace Golf Course Ext Rd, Sector 62, Gurgaon, Haryana 122001

Email: support@citymall.live

© 2025 Rashanbox Retail Private Limited